5 Kluczowych Kwestii Zanim Na Dobre Wystartujesz w Projekcie DRUGA WYPŁATA!

Być może aktualnie masz 19, 21 czy też 26 lat… Być może angażowałeś się już we współpracę w ramach programu partnerskiego czy też biznesu typu MLM. A może jesteś zupełnym nowicjuszem w temacie budowania biznesu opartego na tworzeniu zespołów?

Jakkolwiek by nie było w Twoim przypadku, to chcę się z Tobą podzielić moimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami odnośnie tego jak dobrze wystartować, ażeby mieć efekty w budowaniu biznesu w ramach Drugiej Wypłaty.

Może w kilku słowach napiszę kim jestem i dlaczego warto by było, ażebyś wziął pod uwagę moje rady. Nazywam się Piotr Smała i jestem już „panem w średnim wieku”, niedawno obchodziłem 40. urodziny, także mogę Ci się wydawać już starym dziadem… 🙂 Na całe szczęście ciało – czyli ta najbardziej zewnętrzna powłoka naszej Istoty to tylko część NAS. Wewnątrz jestem jak najbardziej młody, pełen werwy i sił witalnych. Jestem natomiast już na tyle doświadczony życiowo oraz biznesowo, że być może mam szerszą perspektywę dotyczącą zarabiania pieniędzy w systemach rekomendacyjnych, aniżeli młodsi koledzy.

Generalnie jestem muzykiem, autorem tekstów, kompozytorem. Na youtube znajdziesz wiele moich piosenek. 10 lat temu prowadziłem także własną wytwórnię płytową Modern Rock Revolution i w tamtym czasie pomagałem młodym zespołom rockowym zaistnieć w branży muzycznej.

Po za branżą muzyczną aktywnie od przeszło dekady buduję zespoły w branży MLM. Kilka lat temu nakładem Złotych Myśli ukazała się też moja książka: „Emelemomania”.

Piszę to nie po to, ażeby się pochwalić, że wydałem książkę tylko po to, ażebyś wiedział, że jestem osobą, która z grubsza wie o co chodzi w tego typu przedsięwzięciach biznesowych.

Teraz już, kiedy kwestie grzecznościowe mamy za sobą pozwól, że przejdę do konkretów.

KWESTIA PIERWSZA – Poznaj Firmę i Produkt

Ażeby być skutecznym w swoich działaniach, zawsze warto na początku wgryźć się w temat. Pamiętam, że ilekroć rozpoczynałem współpracę z nową firmą marketingu sieciowego, to z wypiekami na twarzy studiowałem wszelkie możliwe materiały dotyczące jej samej, właścicieli firmy, produktów. Świadomość tego, gdzie się jest i co się reprezentuje jest kluczowa, ażeby być wiarygodnym i przekonanym do tego co się reprezentuje. Jeżeli idzie o projekt Druga Wypłata to jego Twórca dał nam wszystko co niezbędne, ażeby zacząć zarabiać pieniądze i budować swoją niezależność finansową. Twoim zadaniem jest poznać wszystkie zakładki jakie tylko są dostępne oraz treści, które są zawarte w panelu użytkownika po zalogowaniu.

Twórca Systemu zawarł tam całą swoją wiedzę, którą zdobywał przez kilka ostatnich lat i wszystko jest tak przemyślane i skonstruowane, ażebyś Ty nie musiał wymyślać „prochu od nowa”. Doceń to! To jest wielkie udogodnienie dla nas jako Użytkowników, że przyszliśmy „na gotowe” i nie musimy się praktycznie o nic martwić… Trzeba tylko zakasać rękawy i do dzieła!

KWESTIA DRUGA – Bądź Uczciwy!

To czego mnie życie nauczyło, to że zawsze warto być uczciwym. Na pewno słyszałeś już powiedzenie, że kłamstwo na krótkie nogi. Teraz możesz sobie pomyśleć, o co chodzi… Co może mieć uczciwość wspólnego z Twoją współpracą w ramach Drugiej Wypłaty. Już spieszę z wyjaśnieniem.
Uczciwe podejście do biznesu to przede wszystkim faktyczne rozpoczęcie tego biznesu. Trzeba oczywiście zacząć od przestudiowania wszystkich dostępnych w panelu DW materiałów, następnie zarejestrowania się do firm i….

Widzisz tego Pana powyżej.

Z kim Ci się od kojarzy?

Mam nadzieję, że nie wskażesz w tym momencie na siebie… 😉

W momencie kiedy już zarejestrowałeś się do DW to trzeba po prostu zakupić produkt/usługę i zacząć działać w ramach firm, z którymi współpracujemy. Powiem Ci, że nie ma nic gorszego, aniżeli „wiszenie” w próżni bez faktycznego rozpoczęcia współpracy z daną firmą. Ażeby zarabiać pieniądze to trzeba zacząć realnie korzystać z produktów, które są w ofercie danej firmy. Jaki ma sens „wpisanie się” do firmy i czekanie na lepsze czasy? Żadnego! Nawet, kiedy jeszcze nie masz dużych sukcesów w polecaniu projektu innym osobom, ale sam używasz produkty, to już jesteś w dużo lepszym położeniu, aniżeli osoba, która się tylko przygląda z boku… „Działanie” w biznesie, który polega na polecaniu innych ludzi, gdzie nie potrafisz siebie samego polecić i zakupić produktu jest jak całowanie się z dziewczyną przez szybę – niby spoko, widzisz ją z blisko, a jednak coś Ci umyka… A tutaj w naszym konkretnym przypadku Drugiej Wypłaty umyka Ci: czas, energia i pieniądze, które płyną tam, gdzie mają popłynąć, czyli co osób, które na nie faktycznie zapracowały!

Także jeżeli jesteś już zarejestrowany w I, II czy III filarze, a jeszcze nie wykupiłeś produktu, to zrób to jak najszybciej. Twórcy systemu są wobec nas UCZCIWI – dali nam duże możliwości zarabiania pieniędzy, odwzajemnijmy im swoją uczciwość i zacznijmy realne budowanie biznesu od samych siebie.

KWESTIA TRZECIA – Odpal Swój Biznes!

Kiedy już zapoznasz się z możliwościami, jakie daje projekt DW i zaczniesz korzystać z produktów, to tak naprawdę dopiero w tym momencie możesz zacząć działać. Kluczowe jest tempo oraz zaangażowanie: szybka, konkretna i rzetelna praca.
Jest coś w tym, że kiedy zaczynasz mocno się w coś angażować – w naszym przypadku w promowanie projektu Druga Wypłata – to efekty też się pojawiają. Być może nie będą one takie szybkie i spektakularne jak u innych osób, ale wierz mi – te pierwsze rejestracje, rozmowy przez telefon czy skype, pierwsze wypłacone prowizje smakują najlepiej. Warto o nie powalczyć.

Co jest bardzo ważne, nawet w przypadku, kiedy nie będziesz widział szybkich efektów, a aktywnie korzystasz z produktów i wiesz, że dajesz z siebie wszystko, to będziesz czuł dużo większą satysfakcję i poczucie spełnienia, aniżeli osoba, która ma większe efekty, natomiast przyszło jej to stosunkowo łatwo.

KWESTIA CZWARTA – Postaw Mur!

Teraz podzielę się z Tobą sprawą, która najprawdopodobniej jest najbardziej delikatną kwestią ze wszystkich, o których jak dotąd pisałem. Tak już jakoś jest, że kiedy Ty zaczynasz coś nowego z czym Twoi znajomi czy też rodzina do tej pory Ciebie nie utożsamiali, to mogą się zacząć „schody”… Oczywiście jest część osób z Twojego otoczenia, które Ciebie lubią, poważają i generalnie są Tobie naprawdę przychylni. I nawet, kiedy nie zdecydują się dołączyć do Twojego biznesu, to nie będą Ciebie odwodzić od Twoich działań. Będą też tacy ludzie, którzy będą dla Ciebie zupełnie obojętni, nie dołączą, ani nie będą Tobie szkodzić.

Niestety musisz być też przygotowany na najgorsze czyli na „hamulcowych”.

I tutaj możesz natrafić na dwa rodzaje ludzi. Pierwsi „hamulcowi” to Ci, którzy chcą dla Ciebie dobrze, mogą to być np. rodzice, Twoja dziewczyna czy chłopak. Osoby te po prostu nie spotkały się jak dotąd z ludźmi, którzy zarabiali pieniądze w biznesach typu MLM czy też on-line i uważają, że nie można w tej sposób funkcjonować zawodowo. Zdarza się też tak, że kogoś tam kojarzą, kto próbował swoich sił w tego typu przedsięwzięciach i nie odniósł sukcesu – tego typu historię widzą już oczyma wyobraźni w Twoim przypadku…

Ci „przychylni hamulcowi” nie są jeszcze tacy źli jak Ci nieprzychylni. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że natrafisz na sceptyków, szyderców, a nawet wrogo nastawionych do Ciebie osób. Powody takich zachowań mogą być różne. Wiele jest różnych typów osobowości i charakterów. Jednych to co robisz będzie irytować, drudzy będą zawistni, gdyż Ty chcesz od życia coś więcej i pracujesz nad realizacją swoich celów i będzie im to solą w oku, gdyż za każdym razem, kiedy takie osoby, będą miały z Tobą styczność on-line czy też off-line, będą sobie zdawały z tego faktu sprawę.

Bądź na te zachowania przygotowany i zaakceptuj, że takie sytuacje nastąpią. Budując biznes czy też w ogóle żyjąc w dzisiejszym świecie trzeba nauczyć się być asertywnym. Nie krzywdź w żaden sposób innych ludzi, ale też z drugiej strony nie daj sobie zrobić krzywdy. Osoby, które ewidentnie będą Tobie wrogie, po prostu wyklucz ze swoich znajomych. Jeżeli jest to natomiast ktoś Tobie bliski, to powiedz mu, że dziękujesz mu za opinię, ale to jest Twoje życie i Twoje decyzje i Ty sam będziesz zbierał owoce swoich decyzji.

KWESTIA PIĄTA – Bądź Wytrwały i Konsekwentny!

I już na sam koniec chcę Tobie zacytować fragment mojej książki, który dobitnie ukazuje tą kwestię:

„Pewnego dnia przeżyłem bardzo wzruszające doświadczenie. Pamiętam, że był późny październik, grałem wówczas na stacji Sopot Kamienny Potok, była paskudna pogoda i bardzo mało ludzi chodziło przez tamten tunel. Miałem taką zasadę, że żeby nie wiem co się działo, to musiałem te kilka godzin śpiewać, bo nauczyłem się, że sukces w jakiejkolwiek dziedzinie wymaga poświęcenia i wytrwałości! Śpiewałem więc wówczas z wielką mocą i zaangażowaniem do pustych, mokrych ścian. Przechodził właśnie obok starszy człowiek. Miał bardzo szlachetne niebieskie oczy i białe jak śnieg włosy. Zatrzymał się i z uwagą słuchał, jak walczyłem z tą gitarą. To była prawdziwa walka na śmierć i życie. Chcę, abyś miał świadomość tego, że kilka pierwszych dni czy tygodni śpiewania w kółko tych samych dwudziestu kawałków można było jeszcze nazwać przyjemnością. Po dwóch miesiącach staje się to nudną rutyną, a po prześpiewaniu w ten sposób kilku miesięcy staje się to horrorem, zajęciem, którego nie życzę największym nawet wrogom. Sytuacja, w której: nie masz głosu, fizycznie czujesz ból spowodowany tym, że Twoja krtań odmawia posłuszeństwa, śpiewasz „na bezgłosie”, a raczej szamoczesz się ze sobą, żeby wydać jakiekolwiek dźwięki, które choć w części przypominałyby twój piękny śpiew sprzed kilku miesięcy, jest naprawdę wyzwaniem… Starszy pan po zakończeniu przeze mnie utworu podszedł, pogratulował mi i wręczył 200zł. Byłem w szoku, nie chciałem przyjąć od tego człowieka tak dużej kwoty, ale on nalegał.

Nasza rozmowa przebiegała mniej więcej w taki sposób:

Starszy pan: Masz piękny głos.

Ja: Dziękuję bardzo za miłe słowa, ale piękny to on był jakiś czas temu. Dzisiaj jestem cieniem samego siebie, ponieważ zupełnie zdarłem gardło…

Starszy pan: Proszę, to dla Ciebie. (w tym momencie włożył mi w rękę 200zł w dwóch banknotach stuzłotowych).

Ja: Ależ, proszę pana, dziękuję bardzo, ale to taka wielka kwota… Nie mogę jej przyjąć.

Starszy pan: Weź te pieniądze, chłopcze, mnie już wiele życia nie pozostało. Mam raka, a w życiu miałem szczęście. Wielu ludzi mi pomagało, teraz ja chcę komuś pomóc.
Ja: Dziękuję.

Tylko tyle byłem w stanie powiedzieć, ściskając w dłoni dwa banknociki stuzłotowe. Oczy zalały mi się łzami, tamten pan także się wzruszył… Patrzyliśmy sobie przez kilkanaście następnych sekund w oczy bez słowa. Rozumieliśmy się telepatycznie, nasza konwersacja przeszła na wyższy poziom doświadczenia – na poziom duchowy.”

Pracuj konsekwentnie i nie odpuszczaj.
Wcześniej czy później złapiesz byka za rogi! 🙂

I już na sam koniec mam dla Ciebie propozycję:

Jeżeli moje rady uważasz za cenne i warte zastosowania w Twoich działaniach, to zarejestruj się proszę do Drugiej Wypłaty z mojego linku.

Link Autora artykułu który czytasz

Link osoby która zaprosiła Cię do Drugiej Wypłaty.

W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia w budowaniu naszego wspólnego biznesu!

Piotr

Dodaj komentarz