Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Wyznacz swój cel!

 

Wyznacz swój cel!

 

celeKażde marzenie można spełnić.

Nie wiem, czy wiesz, że marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia ;)

Do osiągnięcia sukcesu potrzeba kilku rzeczy takich jak: wyznaczenia celu, motywacji wewnętrznej, planu działania i działania.

Każde marzenie zapisane w czasie dokonanym, z konkretną datą realizacji i poparte działaniem spełnia się. Nie ma innej opcji.

W Panelu Szkoleniowym Drugiej Wypłaty jest zakładka Start, w której każda osoba dzieli się swoim celem na najbliższe 3 miesiące. Większość osób pisze szczegółowo i ich cele są naprawdę świetne i przemyślane. To jest naprawdę ważne. Ważne, aby każdy cel był szczegółowy. Jeśli Twój cel nie jest szczegółowy, to nie wiesz dokłąd idziesz.

 

Wyobraź sobie podróż na wakacje bez mapy czy nawigacji – błądzisz.

Tak jak w życiu, bez jasno określonych celów po prostu błądzisz.

 

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel
i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
Napoleon Hill

 

Jeśli Twoim celem w kontekście Projektu Druga Wypłata jest zarobić pieniądze. Napisz konkretnie ile to będzie i kiedy to osiągniesz. Pamiętaj o formie dokonanej i pozytywnej. Skup się na tym czego chcesz, zamiast, czego  nie chcesz np. Zarabiam 500 zł z Projektem Druga Wypłata do 31 sierpnia 2015 roku ;)

Inne przykłady:

Zdałem egazmin na prawo jazdy 7 lipca 2015 r.zamist Zdam egzamin na prawo jazdy
Umiem robić strony przechwytujące do 1 sierpnia 2015 r.zamiast Nauczę się robić strony przychwytujące
Ważę XYZ kg do wyjazdu na urlop do 31 lipca 2015 r.zamiast Nie mam nadwagi do wyjazdu na urlop

Widzisz różnicę?
 

Co teraz musisz zrobić:

1. Wyznacz swój cel: dokładny w formie dokonanej z datą realizacji

2. Zrób plan działania

To będzie mapa do Twojego sukcesu.

Zrób to teraz!

 

Zaw­sze mu­si być ja­kiś cel, żeby od­czu­wać chęć.

 

Na koniec mam dla Ciebie wyzwanie!

Przesłuchaj poniższe nagranie i podejmij wyzwanie!

Wyzwanie polega na słuchaniu tego nagrania przez minimum 7 dni. Jest to niesamowita motywacja i inspiracja. Moje wyzwanie trwa od 3 miesięcy. Jak zaczęłam tak nie mogę przestać ;)

 

 

Podejmij wyzwanie, a zobaczysz jak zmieni się Twój sposób myślenia :)

 

W komentarzu napisz, że podejmujesz wyzwanie i od kiedy. Po wyzwaniu podziel się czy udało Ci się dotrwać i opisz swoje wrażenia. W ten sposób zainspirujesz inne osoby. Inspiracja jest potrzebna do dalszego działania. Warto pomagać innym. Zwróci się to z nawiązką. W grupie siła :)

 

 

Jeśli jeszcze nie jesteś w Projekcie Druga Wypłata, a chcesz się rozwijać
i szukasz nowych możliwości dołącz do nas:

 

Zarejestruj Się Za Darmo

 

 

11 Komentarzy

Dodaj Komentarz
 1. "Kto zaczął już połowę wykonał" – Horacy

  1. ElaObara-redaktor

   Dokładnie :) Z  wyznaczonym celem jest dużo łatwiej, bo wiadomo dokąd się idzie :) Pozdrawiam

 2. Witam – 

  aż boję sie napisać – w trybie pilnym potrzebne mi jest mieszkanie….. niestety to prawda – najdalej do roku…… Praca na etacie wymaga ode mnie wyjazdów czyli pobytu poza domem i niemożliwości oglądania własnych dzieci, ciągle musze "dorabiać jakiś papier", być dyspozycyjna, siedzieć nad projektami w nocy….. i niestety nie przekłada sie to proporcjonalnie na kasę. Ponieważ nie prowadziłam biznesu w internecie – chcę spróbować z Wami. Próbowałam sił w tradycyjnym marketingu….. niestety przypomina to budowanie babek z suchego piasku. Moj pierwszy cel – zarobić 3000 za miesiąc.Nie jestem bezczelna. Macie mnie tak uczyć, żeby nauczyć jak to zrobić…… męczcie się …!

  1. ElaObara-redaktor

   Masz cel to świetnie. Pamiętaj, że cel musi być określony w czasie i musi być realny. Odpowiedz sobie na pytanie, czy Twój cel jest realny? W Projekcie DW jesteś prowadzona za rękę krok po kroku poprzez instrukcje tekstowe i video. To od Ciebie zależy, czy wprowadzisz wszystkie instrukcje w życie. Nie możemy każdej osobie zrobić każdego zadania – to jest fizycznie niemożliwe. Działanie należy do Ciebie. Masz narzędzia i wykorzystaj je. Jeśli czegoś nie wiesz pisz śmiało do swojego opiekuna bądź na grupie. Z pewnością znajdzie się osoba, która pomoże. Powodzenia :)

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme