Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Co to jest Autoresponder

Słowo "autoresponder" niektórym osobom kojarzy się z automatyczną odpowiedzią na maila. I faktycznie jest taka funkcja w programach pocztowych i faktycznie ona się tak nazywa/

Jednak autoresponder, o którym będzie mowa i który wykorzystywany jest w eBIZNESIE (zarabianie w Internecie), to jest to bardziej zaawansowane narzędzie i nie jest ono dostępne z poziomu Twojej skrzynki pocztowej. Jest to odrębny osobny program/narzędzie.

Autoresponder to narzędzie do obsługi masowej wysyłki emaili

i automatycznej obsługi emaili

Ze swojej skrzynki pocztowej nie możesz wysyłać do wielu użytkowników tej samej treści. Technicznie jest to możliwe, możesz dodać wielu odbiorców (wiele adresów email, do których chcesz wysłać tą samą wiadomość) jednak programy pocztowe są na takie maile bardzo uczulone i jeśli liczba dodanych adresów jest duża (w dzisiątkach, setkach, albo tysiącach) to taka skrzynka mailowa, z której taka wiadomość do tylu użytkowników zostanie wysłana, zostaje oznaczona jako spamerska i wtedy wszystkie maile, które będziesz wysyłać, także prywatnie mogą zacząć trafiać do SPAMU.

Do wysyłki takiego maila do wielu odbiorców służy właśnie takie narzędzie jakim jest autoresponder.

To jego jedna funkcja, ale jest jeszcze inna i to ważniejsza.

Jest to AUTOMATYZACJA obsługi adresów mailowych.

Co to oznacza? Otóż w tym narzędziu możesz sobie stworzyć tak zwaną kolejkę maili.

Powiedzmy, że chcesz zaproponować na swojej stronie osobom zainteresowanym darmowy kurs działkowca. Dla osób, które chcą mieć swoją działkę, a jeszcze nigdy nie miały, a Ty powiedzmy, że się na tym znasz, lubisz to, i chcesz pomóc osobom, które dopiero zaczynają. Więc tworzysz sobie taki darmowy kurs. Na ten kurs, skoro jest darmowy chętnie zapisują się wszystkie osoby, które właśnie potrzebują takiego wsparcia. Zapis na taki kurs jest dostępny w sposób ciągły… cały czas. W każdym momenci ektoś może się na ten kurs zapisać. Nie ma żadnej daty końcowej zapisów. W tym kursie będzie kilkanaście lekcji. Wysyłasz je w formie maili. Układasz sobie te kilkanaście lekcji/maili i ustalasz kiedy ma być wysłana kolejna lekcja. Ale uwaga nie ustalasz daty (bo przecież nie wiesz kiedy kto się zapisał czy tydzień temu czy dzisiaj), ustalasz ilość dni.

Np. chcesz żeby pierwsza lekcja została wysłana od razu gdy nowa osoba zgłosi się na taki kurs. druga lekcja ma być wysłana po 2 dniach od zapisu, trzecia po 4 dniach od zapisu itd…

 

autoresponder jak dziala

Dzieki temu, Ty nie musisz pilnować kiedy komu wysłać którą lekcję…. to narzędzie pilnuje tych terminów za Ciebie. Dzięki czemu działa ono non stop. Nie ważne czy na Twój kurs ktoś zapisze się dziś, czy zapisał się miesiąc temu czy zapisze się za 3 miesiące… Autoresponder wyśle każdemu wszystkie lekcje w odpowiednich odstępach czasowych.

Co dzięki temu zyskujesz? Czas! W tym czasie kiedy ktoś jest na Twoim darmowym kursie Ty możesz zajmować się tworzeniem jakiegoś płatnego produktu, który później im bedziesz sprzedawał.. np … warsztaty wyjazdowe "Tydzień Działkowicza na Mazurskich Terenach", organizujesz sobie coś takiego na swojej własnej działce gdzie w praktyce i w przyjemnej atwosferze ludzie uczą się jak sadzić marchewkę, zbudować grila ogrodowego, zbudować to czy tamto… a takie coś możesz sprzedać już za kilkanaście stuzłotowych banknotów i gwarantuję Ci, że jeśli zrobisz całą kolejkę maili odpowiednio to znajdą się osoby, które zapłacą za takie warsztaty. Ty bedziesz je uczyć, czyli robisz to co kochasz, odpoczynek i zarobek… w dodatku poznasz mnóstwo wspaniałych i ciekawych osób…. Czy może być coś piękniejszego? :)

A na początku, zanim wyskoczysz z warsztatami możesz poszukać jakiś produktów kogoś innego, z których to produktów otrzymasz prowizję jeśli ktoś kupi… no i po skończonym kursie darmowym, abo nawet w trakcie proponujesz tym osobom (a w zasadzie ta propozycja wysyła się automatycznie dzięki autoresponderowi) np zakup świetnej książki dla działkowców, albo prenumeratę jakiejś gazety, albo np jakieś preparaty/nasiona/inne produkty dla działkowców… ktoś kto jest na Twoim kursie kupuje to, a Ty wtedy zarabiasz prowizję. I wszystko to dzieje się automatycznie. Ty tylko logujesz się do swojego programu partnerskiego w ramach którego polecasz ów ksiażkę, gazetę czy produkt i sprawdzasz ile osób kupiło i jaką prowizję zarobiłeś.

Taki kurs stworzysz raz, kolejkę maili stworzysz raz, a zarabiasz cały czas!

oto potęga autorespondera w e-biznesie.

Wtedy gdy wszystko działa na automacie, Ty możesz się skupić na wymyślaniu kolejnych kolejek maili, kolejnych produktów, a nawet tworzyć swoje własne poradniki i je sprzedawać już wtedy nie za procent ale z zyskiem 100%. Dlatego im dłużej siedzisz w temacie zarabiania w Internecie, tym więcej zaczynasz zarabiać bo masz co raz więcej źródeł swojego dochodu – kilka programów partnerskich, kilka swoich produktów… a wszystko to działa na automacie.

 

 

6 Komentarzy

Dodaj Komentarz
  1. Witaj, dalej kolejne zakładki… zapoznawaj się kolejno z zamieszczonymi materiałami. Nie wszystkie są dostępne od razu po rejestracji. Dalsze są chronione hasłem które otrzymasz w kolejnych mailach, dlatego czytaj maile od nas, zeby nie przeoczyć hasła. Jeśli chcesz pozostać darmowym uzytkownikiem to wykorzystuj wiedzę, którą tu zdobędziesz i wcielaj ją w życie bo pzrecież na pewno chcesz zarabiać w Inetrencie skoro tu ejsteś, więc działaj, bo tylko z działania są efekty. Jeśli postanowisz się przyłączyć do nas to dostaniesz dostęp do jeszcze większej wiedzy + osobistej pomocy a przede wsystkim gotowych systemów zarabiania.

    

   Pozdrawiam.

 1. Yoasiu.Błagam zrób korektę tekstu zanim wstawisz go do opublikowania.Przeczytaj to co napisałaś powyżej.Poza tym cały system bardzo mi się podoba i coraz bliżej jestem zaangażowania się w nim.

  Pozdrawiam

   

  1. witaj : ) fajnie ze sie podoba. Korekta zajmie sie ktoś inny. Ja nie mam na to czasu. A i tak najwazniejsze jest to ze kazdy rozumie o co chodzi. 

   pozdrawiam

  2. Maria Pliszka

   Oj kolego, czepiacie sié literowek, mnie klawiatura sie przestawia, polskie czcionki gina i Asia rozumie – wystarczy chciec :-)

    

   1. Przed wczoraj na szkoleniu stacjonarnym Piotr Karkoszka mówił właśnie o tym co cechuje osoby biedne…. między innymi zbyt wielkie przywiązywanie wagi do formy zamiast do treści.

    Cóż bowiem zmienia fakt jakaś literówka, jeśli całość, cały przedstawiany materiał pomaga dziesiątkom osób ponieważ ważne jest to, o czym jest ten materiał, jak jest pomocny, ile wnosi wartości do życia innych ludzi. Osoby biedne mentalnie i finansowo (siłą rzeczy) nie skupią się na całości i na sensie materiału za to będą dostrzegać niedociągnięcia… wolę być bogata i robić literówki i błędy ortograficzne, niż być piątkową uczennicą z języka polskiego i być biedna. Wybór należy do Ciebie : )

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme