Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Autoresponder GetAll – Dlaczego ten?

Dlaczego do zarabiania w Internecie używamy narzędzia, które oferuje grupa GetAll?

 

1 jest to polski produkt, więc wszystko jest w języku polskim

2 pomoc działa bardzo sprawnie, bardzo szybko odpisują na pytania

3 jest w bardzo przystępnej cenie bo już za 47 zł można mieć wystarczający na poczatek pakiet

4 w pakiecie podstawowym jest od razu możliwość tworzenia stron (kreator stron www) bardzo prosty w obsłudze

5 pierwszy miesiąc kosztuje Cie tylko 1 zł, a od razu umożliwia Ci korzystanie z panelu szkoleniowego DW, czyli całej instrukcji co dokładnie zrobić, żeby to narzedzie wykorzystać tak, aby już w pierwszym miesiącu zarobić swoje pierwsze pieniądze w Internecie. A więc w pierwszym miesiącu jesteś w stanie zarobić na koszt autorespondera w kolejnym miesiącu

6 posiada również program partnerski

a więc dodatkowo polecając grupę wsparcia jaką jest DW jednocześnie też budujesz sobie sieć poleconych do GetAll, a więc zaczynasz także na tym narzędziu zarabiać

7 Wszystkie instrukcje jak używać tego narzędzia zostały już nagrane i znajdują się w Bazie Wiedzy

Dodatkowo w panelu szkoleniowym DW otrzymasz dokładne instrukcje w jakiej kolejności korzystać z Banku Wiedzy, co po kolei robić, żeby w ciągu pierwszego miesiąca stworzyć sobie pierwszy swój własny system do zarabiania pieniędzy w Intrnecie, z wykorzystaniem tych narzędzi, które ma w ofercie GetAll

8 autoresponder GetAll posiada wiele rozbudowanych funkcji,

takie funkcje, którymi dysponuje GetAll są dotępne dopiero w dużo droższy autoresponderach innych firm. A więc tu za znacznie niższą cenę masz takie opcje jak: automatyczne dzielenie list czy statystyki i wiele innych.

9 w cenie GetAll jest oprócz autorespondera, nawet tego w podstawowej wersji za 47 zł, jest także wspomniany już kreator stron www, ale także hosting czyli serwer, czyli po polsku mówiąc > możesz sobie jednym kliknięciem (dosłownie) uruchomić bloga. Instrukcje o tym jak to zrobić i jak następnie prowadzić takiego bloga aby dla Ciebie zarabiał, znajdziesz w panleu szkoleniowym DW

 

To są podstawowe zalety najważniejsze zalety, które wpłyneły na to, że w DW używamy tego właśnie narzędzia. Rekomendujemy to narzędzie i jesteśmy pewni że bedzie to narzędzie na długie lata. Dlatego warto nauczyć się go wykorzystywać i używać w celu stworzenia swojego systemu do zarabiania pieniędzy w Internecie.

20 Komentarzy

Dodaj Komentarz
 1. Informacje na filmie jak dla mnie sa przejrzyste i zrozumiałe. W chwili obecnej nie mam żadnych pytań. Byc może się one pojawią w trakcie przechodzenia przez kolejne kroki szkolenia. 

 2. nowoczesnytrener2015

  Genialny pomysł….wcześniej chodziło mi to po głowie……tylko nie czułem jak to ugryźć…

 3. Bardzo dużo informacji, teraz czas wcielać wszystko w życie :)

 4. Ten film powinien każdy obowiazkowo obejrzeć po to aby nie było na grupie na FB wątpliwości co do przejrzystości calego projektu. Wszystko jest przejrzyste,dobrze poukladane tylko trzeba każda zakladke po kolei, ze zrozumieniem,raz czy nawet kilka razy przeczytać. Ale nie wszystkie osoby tak robią ,sądząc po wypowiedziach na fejsie. Ja też mam taka tendencję że szybko chce "do przodu" lecieć z materialem. Ale najczęściej to sie mści bo jak sie opuści jakiś punkt to potem tej wiedzy brakuje i czlowiek zaczyna szukać i traci wtedy czas. Tak wiec materiał przerabiamy po kolei, na to uczulam z wlasnego doświadczenia a wtedy nauka idzie szybko i bez wiekszych problemów.

   

  1. Bardzo słuszna uwaga, to częsty błąd, że chcemy wszystko od razu wiedzieć, a najlepiej już następnego dnia po dołączeniu do Drugiej Wypłaty, zarabiać ;) bez zapoznania się z materiałem, z przejściem po kolei poszczególnych kroków

 5. Fajnie opowiedziane, ale dalej pozostaje sceptyczny. Nie wiem jak mają inni, jednak większość osób,  które ją znam gdy usłyszy,  że ma zapłacić chociażby kilka złotych albo od razu o DW zapomni, albo też pomyśli,  że znowu ktoś chce ich oszukać. . Dotychczas z zapałem podchodziłem do zarabiania dzięki m.in. pomaganiu innym np. zarabiać, zarabiając prz tym rownieże  Z początku wychodziło, później bywało jeszcze lepiej, aż w końcu wszystko padało, a ja i inni traciliśmy wiarę, że poza zwykła pracą (albo dzięki jakiemuś talentowi) można zarabiać pieniądze. Ciekawe, czy w DW będzie  (jest) inaczej, tzn. lepiej?

  1. Zbigii, mnóstwo jest takich osób jak Ty – "po przejściach". Wiem jedno, niezależnie kto, jakie efekty uzyskuje w Drugiej Wypłacie, kto ile zarabia i czy w ogóle zarabia, to DW nie powstało po to, by kogokolwiek oszukać.

   Jest naprawdę duża grupa osób, które próbują stworzyć w ramach DW naprawdę coś, co dla wielu osób będzie sposobem na życie. Oczywiście popełniamy błędy, też się uczymy, bo okazuje się, że ogarnąć taki projekt wcale nie jest tak łatwo, jak to może się wydawać, ale wierzymy w to, że można naprawdę zrobić coś "z ludźmi i dla ludzi", dzielić się swoją wiedzą i zarabiać pieniądze.

   Jestem przekonany, że jeśli tylko będziesz chciał, to wiele z nami się nauczysz, a wiedzę, którą nabędziesz z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać, nie tylko by zarabiać w ramach DW, ale w jakikolwiek inny sposób, przekładając ją na pieniądze.

   Jak poznasz bliżej możliwości jakie daje stosowanie kampanii mailingowych, autoresponder, to przekoansz się, że tak czy inaczej do skutecznego budowania swojego biznesu online i tak musiałbyś z niego korzystać.

   Dlaczego więc nie zrobić tego w ramach naszego projektu, gdzie łączysz przyjemne z pożytecznym. Uczysz się na swoich narzędziach i jednocześnie masz możliwość "na nich" zarabiać.

   Nie płacisz tych pieniędzy "za naukę" – wiedzę dostajesz za darmo. Płacisz za narzędzie, które wykorzystujesz do zarabiania. Nie będziesz chciał, nie musisz kupować autorespondera, będziesz się uczył "na sucho", ale wtedy trochę trudno opanowac pewne aspekty, nie mogą samemu czegoś krtok po kroku zrobić. A po drugie, pozbawiasz się już na wstępie dobrej możliwości zarabiania, a przecież głównie po to tu wszedłeś ;)

 6. Dzięki Asiu za tak dokładny i szczegółowy materiał. Mam opłacony AIOP BASIC. Czy jest możliwość dopłaty do PRO?

   

  1. WItaj, tak jest możliwość podniesienia pakietu na PRO

 7. Czy za AIOP płaci się co miesiąc, czy jest to jednorazowa opłata?

  1. tak comiesiac…. wyplata z AIOP za to w dowolnym momencie dowolna ilosc razy : )

 8. Mam nadzieję że tutaj rzeczywiście nauczę się praktycznie (nie tylko teoretycznie) jak zarabiać w internecie. Na razie jeszcze się zapoznam z materiałami i pewnie sprawdzę przez 1 miesiąc ten system kupując AIOP za te 21$. Jeśli faktycznie w pierwszym misiącu przynajmniej zwróci mi się ta inwestycja to zapewne zostanę w wami na dłużej. 

  Jakiś czas temu ok 2 lat temu próbowałem pracę z różnymi systemami parterskimi itp i niestety straciłem tylko czas i pieniądze a praktycznie nic nie zarobiłem – mam nadzieję że teraz będzie inaczej.

   

  1. wiesz co,,,, od razu Ci coś powiem… jeśli zaczynasz coś z założeniem, ze  dajesz sobie na to 1 miesiąc… a w dodatku jesteś osobą bez żadnych sukcesów w tym temacie, żadnego doświadzcenia, dopiero zaczynasz,,,, no to od razu się wypisz…. ponieważ zaczynając z takim ograniczającym pzrekonaniem to nie wróże Ci sukcesu. To tak jakbyś powiedział, ze chesz się dostać na Opimpiade i będziesz trenował na maksa cały miesiąc a jak sie nie uda to dupa z ta całą Olimpiada to jakaś ściema…… NO sory…. błędne podejście już u podstaw. Tak to widzę.

   Ja jak zaczynałam  kilka lat działałam niezarobiwszy ani jednej złotówki ciągle tylko „tracąc” kase na różne szkolenia, ebooki, serwery, programy itd…. tylko różnica między mną a Tobą polega na tym, ze ja choćby mi to miało 10 lat zająć choćby 20 lat to ja byłam gotowa szukać tej drogi aż do śmierci… tak długo aż ją znajdę…. na szczęście nie musiałm czekać 10 lat… aż wreszcie zaskoczy…. ale gdyby trzeba było to bym tyle szukała…. WYTRWAŁOŚĆ W DZIAŁANU, W POSZUKIWANIIU ! i WIARA W OSIĄGNIĘCIE CELU ! Tego Ci brakuje skoro dajesz sobie tylko 1 miesiąc na zmianę swojego życia ! A jak Ci się nie uda to co …. powrót na etat? i do końca życia przeciętność…? …. jak wolisz…. Ale to TWÓJ WYBÓR pamiętaj i nie opowiadaj przypadkiem później opinnii innym, którzy zaczynają o tym, ze Zarabianie w Internecie to ściema… bo Ty dałeś sobie miesiąc i się nie udało.

   Wracając do tego ze napisałeś „niestety straciłem tylko czas i pieniądze” – widzę, ze kompletnie nie widzisz na czym to polega !

   Uważasz, że inwestycja w siebie to starta czasu i pieniędzy?

   Nie widzisz, ze zdobyłeś doświadczenie, wiedzę, wiesz coś czego wcześniej nie wiedziałeś? Ze się w jakiś sposób rozwinąłeś?

   Dlatego ja wyżej wzięłam w nawias ani jednej złotówki ciągle tylko „tracąc” kase ponieważ dla mnie to nie była strata. Ja wiedziałam, ze to wszystko pewnego dnia zaprocentuje. Ze to wszystko czego sie uczyłam, co nie przyniosło rezultatów wtedy od razu jest jak rozrzucone puzzle, które pewnego dnia jak zbiore odpowiednio dużo puzzli to uloza sie w jeden obarazek…a Ty co? Zebrales jeden puzzelek i uwazasz ze juz powinieneś na Bahama leżeć? : D

   Długa droga przed Tobą….. a szczególnie pod względem mentalnym.

   Radzę Ci zmienić podejście do siebie samego i  BYĆ SOBIE WDZIĘCZNYM za to, ze szukasz, SAMEMU SOBIE PODZIĘKOWAĆ, ze wiesz coś więcej niż wiedziałeś zanim zacząłeś robić coś co jak to ujałeś przyniosło Ci stratę… smego SIEBIE DOCENIĆ ! że DZIAŁASZ ! Że SZUKASZ !….  Jeśli Ty sam siebie tak traktujesz … no to jaki przewidujesz wynik po tym 1 miesiącu testowania tego systemu?

   Ja doskonale wiem jaki będzie… nic nie osiągniesz i utwierdzisz sie w przekonaniu, ze „Miałeś rację” :D

   Gdy już wydasz taki werdykt to pamiętaj o tym, ze są takie sosby, które żyją z Zarabiania w Internecie i to na bardzo wysokim poziomie… a więc zadaj sobie wtedy pytanie… skoro oni mogą a Tobie nie wyszło to czy to jest wina systemu? czy moze jednak Ty robisz coś inaczej, albo czegoś nie robisz co trzebaby zrobić.

   A poza tym miło Cię powitać w naszym gronie : ) Mimo wszystkon trzyam za Ciebie kciuki ! Powodzenia !

 9. Bardzo rzeczowa ta prezentacja. Dla mnie bardzo pomocna,tym bardziej,że jestem laikim jeśli chodzi o zarabianie przez internet.

  Dziękuję :)

 10. Świetna prezentacja, aż się chce bez odrywania od komputera stworzyć ten cały system:)

  1. ElaObara-redaktor

   To świetnie, dziękujemy :)

 11. Bardzo fajny film z konkretnymi informacjami. Właśnie konkrety są najważniejsze i cieszę się, że Projekt DW nam je zapewnia :)

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme