Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Przywitajmy Nowych Partnerów w Projekcie Druga Wypłata

Przywitajmy Nowych Partnerów w Projekcie Druga Wypłata

 

Kolejni Partnerzy dołączają do Projektu Drugiej Wypłaty. Przywitajmy ich gorąco ;)

Cieszymy się z podjęcia decyzji i życzymy każdej i każdemu z osobna dużo sukcesów i miłej współpracy.

 

 

Jaki cel mają nowo przybyłe osoby do Projektu DW? Oto niektóre wypowiedzi:

 

Witam wszystkich   –  Pola Sobol

Jestem na emeryturze i od dłuższego czasu próbuję zdobyć dodatkowy zarobek z marnym skutkiem.

Dołączyłam do Drugiej Wypłaty bo chcę nadal być aktywną osobą , nauczyć się prowadzenia biznesu w sieci i zarabiać dodatkowe pieniądze.Mam nadzieję, że sprostam wymaganiom tego programu i spełnię wytyczony sobie cel a innych zmobilizuję do włączenia się w ten program.

Pozdrawiam

 

Witam, nazywam się Maciej Kończak. Mam 19 lat, jeszcze nie miałem okazji pracować na etacie, ale wierzę, że z Waszym programem uda Mi się nawet tego niedoświadczyć i uzyskać niezależność finansową.

 

Witajcie. Jestem emerytowanym drogowcem, niby płacą za niechodzenie do pracy ale to kropla w morzu potrzeb, chcę pomagając innym pomóc również sobie. A jak będzie czas pokaże.

 

Cele są, sprawdź, czy są poprawnie wyznaczone. To bardzo ważne! Więcej o wyznaczaniu celów znajdziesz w osobnym artykule TUTAJ.

Co musi wiedzieć, aby zacząć:

Zdobywaj nową wiedzę, wprowadzaj ją najlepiej od razu w życie, pytaj – zawsze możesz zwrócić się o pomoc. Najlepiej do swojego opiekuna. Możesz napisać również zapytanie na grupie. Z pewnością znajdzie się osoba, która pomoże. I co najważniejsze DZIAŁAJ każdego dnia! Nawet jeden mały krok, a przybliży Cię do Twojego celu. Zaglądnij do zakładki aktualności, tam znajdziesz ciekawe materiały dotyczące Twojego rozwoju i Twojego biznesu.
 

Witam Was wszystkich i życzę duużżżoooo sukcesów!

 

 

Jeśli jeszcze nie jesteś w Projekcie Druga Wypłata, a chcesz się rozwijać i masz taki sam cel jak nowi Partnerzy to dołącz do nas:

 

Zarejestruj Się Za Darmo

 

 

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme