Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Omówienie Trzech Systemów Poleceń

Witam Cię  serdecznie w tym etapie :)

 

Jeżeli jesteś już z nami w M2M to kolejnym Twoim zadaniem będzie promowanie tego programu.

Aby móc promować skutecznie M2M trzeba najpierw stworzyć system.

 

System można tworzyć na trzy sposoby:


1 :: za pomocą samych wpisów na FB na grupach i na swoim FanPage

Takie wpisy kierują do Twojej strony przechwytującej, a strona kieruje na ankietę Google, gdzie osoby zainteresowane zostawiają Ci swój nr tel, a Ty do nich dzwonisz tłumacząc im jak działa system. Polecam to rozwiązanie ponieważ rozmowa telefoniczna jest najbardziej skuteczna. Sama w ten sposób rozwinęłam m2m na początku oraz inne systemy w tym sama Drugą Wypłatę. Właśnie dzięki rozmowie telefonicznej ! W ten sopsób od razu budujesz zaufanie i swój autorytet. Osoby chętnie się dołączają, czują pomoc i zainteresowanie ich osobą. To jest bardzo skuteczny system.

2015-12-13_20h21_53

SYSTEM 1

zalety:

1 przełamujesz swoją strefę komfortu dzwoniąc do ludzi zainteresowanych

2 uczysz się kontaktu osobistego z drugim człowiekiem

3 skutecznośc tego systemu jest 98% pod warunkiem, że dobrze prowadzisz rozmowę telefoniczną

4 rozmówca zawsze ma Cię za eksperta, za kogoś kto wie co robić i jak robić

5 budujesz swój autorytet i wizerunek

wady:

1 dopóki nie bedziesz pewny tego co mówisz (w Twoim głosie wszystko słychać) nie będziesz mieć udanych rozmów telefonicznych. Rozmówcy będą wątpic w to co mówisz tak długo jak długo Ty sam w to wątpić będziesz. DObra wiadomośc jest taka, że pokażę Ci jak to robić w kolejnych krokach :)

2 jest czasochłonne bo do każdego trzeba zadzwoić a jedna rozmowa nieraz trwa pół godziny jeśli z kims się wdasz z dyskusję dlatego warto nie wdawac się w dyskusje wtedy taka rozmowa jest szybka a efekty błyskawiczne.

2 :: Za pomocą autorespondera

Początek jest taki sam jak w punkcie 1 czyli piszesz wpis na FB, udostępniasz na grupach, z wpisu kierujesz na stronę przechwytującą ale strona kieruje już zamiast na ankietę tak jak w punkcie 1 to na listę mailigową. W efekcie osoby zapisane otrzymują z góry ustaloną kolejkę maili, w których otrzymują konkretne kroki i instrukcje do wykonania. Czyli nie dzwonisz i nie tłumaczysz każdemu z osobna, tylko piszesz raz maile, w których tłumaczysz wszystko i te maile się automatycznie wysyłają do każdej zapisanej osoby. Osoby te wykonują zadania opisane w mailach. Skutecznośc tego systemu jest mniejsza niż systemu z telefonami, jednak nie angażuje Twojego czasu. Ponieważ raz tworzysz kolejkę maili i ona się już wysyła sama automatyzcnie non stop do każdego. A więc system działa na automacie. Twoim zadaniem jest odpowiadać na maile, jakie ludzie ewentualnie napiszą do Ciebie. Polecam ten system, gdy już masz więcej zajęć i chcesz zautomatyzować swoje działania i nie zależy Ci na bardzo szybkim zarabianiu w m2m. Lub jeśli nie czujesz się na siłach dzwonić do ludzi.

Budowa SYSTEMU nr 2 jest dostępna tylko dla osób, które dołaczą do GetAll. Ponieważ GetAll to właśnie autoresponder. Więc jeśli nie dysponujesz tym narzędziem no to nie możemy Cię tego nauczyć. Wtedy skorzystaj tylko z budowy systemu 1.

Jak dołączyć do GetAll? [ZOBACZ TU]

Zgłoś swoją rejestrację w GetAll. [ZOBACZ TU]

2015-12-13_20h24_24

Szkolenie z budowy tego systemu jest tu:

2015-12-15_18h45_58

SYSTEM 2

zalety:

1 tworzysz go tylko raz po stworzeniu działa sam, angażując zaledwie ok 2h tygodniowo Twojego czasu i dziala sobie non stop obsługując co raz więcej maili z miesiąca na miesiąc

2 jak się nauczysz tworzyc taki system pod m2m to równie dobrze możesz sobie potem stworzyc taki system do każdego innego programu

3 pracujesz wtedy kiedy masz ochotę bo nie masz bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem (nie musisz się dostosowywać czasowo do nikogo) więc na maile możesz odpowiadać nawet o 3 w nocy jeśli masz ochotę

wady:

1 skutecznośc tego systemu to max 30% ponieważ nie masz tu kontaktu osobistego tylko maile a to działa słabiej wiec wolniej osiągasz efekty w m2m – przy dużej bazie maili nie ma to znaczenia żadnego

2 trzeba nauczyć się pisać maile – pokażemy Ci w DW jak to robić

3 trzeba dbać o to aby maile były dodawane do autorespondera systematycznie cyklicznie. Możesz sobie np jednego dnia stworzyć kolejkę maili na nastepne 2 miesiące ale musisz pamiętać, zeby po tych 2 miesiącach dodać do kolejki kolejne maile na kolejne dni, tygodnie czy miesiące (sam decydujesz ile i kiedy je tworzysz). To jest ważne aby maile były wysyłane regularnie inaczej ten system nie działa wcale. O tym trzeba wiedzieć. I po prostu planować swoja pracę.

4 trzeba się zarejestrować do GetAll aby korzystać z tego systemu (o ile to można nazwać wadą… ;)

 
3 :: za pomocą panelu Druga Wypłata – automatycznie – najprostszy system.

2015-12-15_19h17_01

 

Ten system polega na tym, że polecasz tylko ludzi do projektu DW poprzez swoją stronę tunelu. Link do swojej strony tunelu masz już GOTOWY w opcji: Twoje linki partnerskie do polecania DW (widoczny tylko dl aosób, które się zarejestrowały w GetAll)

2015-12-15_18h35_29

 

O tym Jak polecać stronę tunelu Projektu DW jest szkolenie w zakładce DLA UŻYTKOWNIKÓW GETALL / PROMOWANIE TUNLU DW

2015-12-15_18h38_39

Zakłdka ta jest dostępna tylko dla osób, które dołaczą do GetAll

Jak dołączyć do GetAll? [ZOBACZ TU]

Zgłoś swoją rejestrację w GetAll. [ZOBACZ TU]

Jest to prosty system ponieważ zapraszasz ludzi poprzez FB do projektu, gdzie bezpłatnie uczą się tego jak działać np w m2m czy TM. Nie muszą kupować autorespondera jeśli chcą się uczyć działać w Interncie inaczej niż poprzez autoresponder, czyli np poprzez ankiety, telefony i zwykłą skrzynkę pocztową. Uczą się tego wszystkiego w panelu DW. Dostaja wartoć, pomoc i poznają czym jest Projekt DW. Ty zapraszasz ludzi tylko do DW, a już DW  tłumaczy im co robić, jak robi itd. Z DW wysyłamy do Twoich poleconych maile z Twoimi linkami. W panelu szkoleniowym Twoi poleceni widzą Twoje linki polecające.

2015-12-15_18h59_08

Więc w zasadzie wszystko dzieje się na automacie. Twoim zadaniem jest Tylko promować tunel DW, a resztę zrobimy za Ciebie. Oczywiście możesz przyspieszać swoje działania jeśli np skorzystasz z zakładki Twoi Poleceni i zaczniesz dzwonić do osób, które się zarejestroały w DW z Twojego polecenia. Możesz z nimi porozmawiać i zaprosić ich do działania. Obiecać wsparcie i pomoc.

2015-12-15_19h02_372015-12-15_19h03_24

Gorąco polecam ten sposób działania. Dzięki temu budujesz bardzo dobre relacje ze swoimi poleconymi oraz sam się bardzo dużo uczysz pomagając innym w ich działaniach. Zawsze gdy nie będziesz umiał im pomóc możesz zapytać kogoś innego, mnie albo Daniela, albo Mariusza co zrobić i jak możesz pomóc swoim poleconym. W ten sposób właśnie zaczynasz budować swój bardzo stabilny biznes online.

Uwaga, Twoi poleceni widzieć będą w panelu DW Twoje linki do M2M tylko wtedy, gdy wpiszesz swój numer partnera M2M w panelu DW tak jak na obrazku.

2015-12-15_19h06_20

Tą opcję mają tylko osoby, które wykupiły GetAll. Opcję polecania DW poprzez swój link partnerski do tunelu mają także tylko te osoby, które dołączyły się do GA. Więc Jeśli Ty się dołączysz do GA i zaprosisz nowe osoby do DW to one będą widziały wszędzie Twoje linki, będą mogły się uczyć budować m2m w inny sposób niż przez autoresponder, nie będą musiały kupowac GA aby to wszystko dostać. Ale nie będą mogły polecać DW, ani też budować systemu numer 2. Będą mogły uczyć się tylko systemu nr 1. Jeśli będą chciały skorzystać z systemu nr 2 lub nr 3 to będą musiały się dołączyć do GetAll i wtedy dołączą się z Twojego linku partnerskiego. Więc Ty zarobisz prowizję.

2015-12-15_19h08_58

 

SYSTEM 3

zalety:

1 działa przy minimalnym nakładzie pracy, wszystko mas zgotowe, twoim zadaniem jest pisać wpisy na FB i udostępniac je na grupach każdego dni

2 nie musisz dzwonić ani pisać maili a i tak to działa

3 jeśli zaczniesz dzwonić i pisać maile to i jeszcze bardziej zwiększysz efekty

wady:

1 trzeba się zarejestrowac do GetAll aby korzystać z tego systemu (o ile to można nazwać wadą… ;)

 

Mam nadzieje, że przerobiłeś wszystkie trzy sposoby do promocji M2M i wiesz już w jaki sposób działać ale, aby móc skorzystać z dwóch ostatnich systemów będziesz potrzebować autorespondera a pod spodem masz linki, jak wykupić autoresponder:

Jak dołączyć do GetAll? [ZOBACZ TU]

Zgłoś swoją rejestrację w GetAll. [ZOBACZ TU]

 

Dobra wiadomość jest taka, że GetAll za pierwsze 30 dni masz to za 1 zł.

Proponuję Ci PAKIET PIONEER:

2015-12-13_19h44_34

Jeśli decydujesz się na wykupienie GetAll to od razu apeluję żeby ZACZAĆ OD RAZU DZIAŁAĆ AKTYWNIE, tak żeby za 30 dni mieć już gotowy system i zeby już zacząć zbierać listę mailingową, która zacznie Ci dawać dochód z tytułu promowania m2m.

Po zgłoszeniu swojej rejestracj w GetAll, otrzymasz dostęp do zakładki DLA UŻYTKOWNIKÓW GETALL a tam trzeba wykonać wszystko pokolei to co na obrazku poniżej.

2015-12-13_20h03_20

I wtedy naczysz sie używać autorespondera GetAll oraz budować system dla m2m w oparciu o ten autoresponder.

 

OK więc aby się nauczyć teraz SYSTEMU 1 skontaktuj się ze swoją osobą polecającą Cię do DW. Danel tej osoby znajdziesz w opcji PROFIL

2015-12-15_19h39_45

Otrzymasz od niej hasło do poniższego menu: DLA PARTNERÓW MONEY2MONEY

I tam zacznij budowę systemu 1

2015-12-15_19h42_34

Natomiast jeśli chcesz zbudować swoje systemy według schematu 2 i 3 to zarejestruj się w GA i zgłoś nam swoją rejestrację.

2015-12-15_19h44_02

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme