Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Money2Money

Co to jest Money2Money? Jak zarobić w Money2Money?


money2money-logoMoney2Money to polski program partnerski, który istnieje na rynku już ponad 11 lat, jego właścielem jest największy portal biznesowy Money.pl. Money2Money to jeden z najstarszych programów afiliacyjnych tego typu w internecie. Wspiera on swoich partnerów, przygotowanymi narzędziami w różnej formie.

M2M pozwala zarabiać swoim uczestnikom na polecaniu różnych produktów (głównie finansowych), lecz są również produkty z branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej itd.

Prezentacja Money2Money


 

Money2Money – jak działa program?


Money2Money jest firmą pośredniczącą pomiędzy instytucjami, które chcą polecać swoje produkty w internecie a partnerami, którzy uczestniczą w tym programie i dzięki niemu chcą zarabiać prowizję na poleceniu ponad 300 produktów. 

strona-www-narzedziaAby rozpocząć współpracę nie trzeba być specjalistą w branży sprzedaży internetowej, nie trzeba także mieć stron internetowych, ani wykwalifikowanej wiedzy z dziedziny finansów. Program Partnerski oferuje swoim partnerom wszelkie narzędzia potrzebne do promocji produktów między innymi: gotowe szablony stron, banery reklamowe, gotowe linki partnerskie do promocji, porównywarki produktów oraz wiele inyych. Dodatkowo będąc zarejstrowanym użytkownikiem Projektu Druga Wypłata otrzymasz od nas dodatkowe wsparcie oraz przygotowany cały schemat działania, by już w ciągu pierwszych dni móc zacząć zarabiać wysokie prowizje.

Jak zarabiać w Money2Money – więcej informacji?


Z Money2Money, można zarabiać na dwa sposoby, postaram Ci się omówić jak to wygląda i jak Ty również możesz zacząć zarabiać.

Polecanie produktów i zarobek z prowizji.

Pierwszym, sposobem jest polecanie produktów z oferty Money2Money i uzyskanie z tego tytułu prowizji. Bedąc partnerem Money2Money można wykorzystać wszelkie możliwości promocji, produktów: na blogach, forach internetowych do list mailingowych, oraz różne inne możliwości. Nawet jeżeli nie masz bloga ani strony internetowej Money2Money udostępnia szablon strony z produktami.

Prowizja wypłacana jest, kiedy użytkownik Twojej strony wyśle odpowiedni wniosek. W ten sposób otrzymuje się od kilku do nawet kilkuset złotych za każde zgłoszenie. Wypłata prowizji ma miejsce również wtedy, gdy za pośrednictwem serwisu dokona się sprzedaż produktu. W ten sposób można zarobić nawet do kilku tysięcy złotych. 

Możliwość większych zarobków przy poleceniu partnerów

Money2Money jako jedyny tego typu program partnerski ma tak świetny plan marketingowy, ponieważ możemy również zarabiać polecając osoby, które również jak my bedą polecać produkty. 

polecenie-m2mBonusy w tym wypadku wynoszą 20% od kwoty prowizji zarobionej przez partnerów przez nas bezpośrednio zaproszonych do Money2Money, oraz 10% od pośrednio poleconych czyli inaczej mówiąc, gdy nasi partnerzy pozyskają kolejne osoby.

Gdy zapraszamy 1 osobę, która w danym miesiącu z polecenia produktów zarobiła 5000 zł dzięki temu, sponsor czyli osoba, która zaprosiła otrzymuje pasywnie 1000 zł.

Podobna sytucja dzieje się gdy osoba z naszego polecenia zaprosi kolejne osoby, wtedy otrzymujemy 10% z zarobionych prowizji osób pośrednio zaproszonych.

Jak widzisz, można w bardzo prosty sposób zarobić, dodatkowe pieniędze w Money2Money, możesz również przy odpowiednim zaangażowaniu, otrzymywać wynagrodzenie z Money2Money jako twoje główne źródło dochodu.

W jaki sposób my możemy Ci pomóc?


Dołączając do Money2Money, poprzez polecenie osoby będącej w Projekcie Druga Wypłata, daje Ci dodatkowe korzyści:

– pokażemy Ci jak zacząć działania w M2M, by już w pierwszym miesiącu zarobić około 1000 zł własnej prowizji, 

– nauczysz się również naszych technik pozyskiwania nowych osób by jeszcze szybciej zwielokrotnić zyski,

– otrzymasz od nas przygotowane materiały rekrutacyjne i informacyjne, w formie linków oraz szkoleń,

– i wiele innych.

 

Jeżeli uważasz że, chcesz zacząć działać i zarabiać prowizje z Money2Money, kliknij w poniższy przycisk i zobacz jak w prosty sposób możesz się bezpłatnie zarejestrować.

rejestracja-m2m

2 Komentarzy

Dodaj Komentarz
  1. Hej, czy działają zakładki Dla Partnerów Money2Money i Aktualności Money2Money ? Niestety nie mam do nich dostępu.

    1. Joanna Sitarz

      hej  do zakladki PARTNERZY m2m maja dotep tyko osoby ktore sa w m2m, a aktualnosci powinny Ci sie normalnie wyswietlac.

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme