Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Pytania i odpowiedzi o DW

Witaj  : )

Wiele osób zadaje nam różne pytania. Większość z nich się powtarza. Dlatego zebraliśmy je tutaj i teraz możesz sprawdzić czy jest odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli masz jakieś inne pytanie możesz nam je zadać w komentarzu pod spodem, albo poprzez formularz znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu, lub poprzez zakładkę KONTAKT.

 

Co to jest DW i w czym mi może pomóc?

Projekt DW to grupa ludzi, którzy pokazują co robić żeby zacząć zarabiać w Internecie.

Do skutecznego i zautomatyzowanego zarabiania potrzebne jest takie narzędzie, które nazywa się autoresponder (ZOBACZ CO TO JEST AUTORESPONDER). W Projekcie DW pokazujemy jak używać tego narzędzia. Z pośród różnych autoresponderów dostępnych na rynku wybraliśmy autoresponder firmy GetAll. Jeśli jesteś ciekaw dlaczego właśnie ten to zapraszam do tego wpisu ZOBACZ.

Dodatkowo w Projekcie pokazujemy na przykładach konkretnych programów rekomendacyjnych (TM i M2M) jak my zarabiamy w tych programach wykorzystując do tego właśnie autoresponder GetAll. Pokazujemy to i uczymy jak Ty też możesz to samo zrobić albo podobnie wg własnego pomysłu.

Dostęp do tych instrukcji jak wykorzystując autoresponder zarabiać w tych programach mają tylko osoby, które zaopatrzą się w autoresponder GetAll.

Ale uczymy także osoby, ktore nie wykupiły autorespondera. Pokazujemy jak mogą bez autorespondera również rozwijać biznesy TM czy M2M. Jest to wtedy nieco inna i bardziej czasochłonna praca jednak jeśli ktoś na początek chce zacząć bez autorespondera to również może to zrobić.

Możesz się do tych instrukcji dostać rejestrując się bezpłatnie do programów TM lub/i M2M:

2016-01-01_23h38_07

2016-01-01_23h39_51

a następnie zgłosić swojemu sponsorowi,

2016-01-01_23h41_06

że jesteś zarejestrowany i wtedy on to sprawdzi i da Ci hasło do tych instrukcji:

2016-01-01_23h42_28 2016-01-01_23h43_25

 

 

A więc Projekt DW pomoże Ci w:

✔ nauce używania autorespondera do budowania swojej listy adresowej

✔ nauce tworzenia swoich stron pzrecwytujących

✔ pokazujemy jak my zbudowaliśmy swoje listy w programach partnerskich m2m i TM, ucząc Cię jak Ty możesz to zrobić tak samo jak my

 

Dodatkowo w Projekcie DW zastosowaliśmy system poleceń i system pomagania Tobie w taki sposób, że część pracy wykonujemy za Ciebie, a Ty z tego możesz mieć nowe osoby polecone w m2m czy TM.

Jak to działa?

Polecając nową osobę do Projektu DW ona w pierwszej kolejności rejestruje sie do DW bezpłatnie. ale od razu jest przypisana do Ciebie. Ona logując się do panelu DW widzi, że Ty jesteś jej sponsorem w Projekcie oraz otrzymuje Twoje linki partnerskie w programach partnerskich GetAll, TM i m2m oraz ewentulanie innych (te w których Ty także uczestniczysz).

Co za tym idzie? Jeśli ta nowa osoba postanowi się dołączyć do GetAll to zarejestruje się tam z Twojego polecenia, a więc Ty otrzymujesz prowizję z GA. Tą zebraną prowizją możesz pokryć koszty swojego pakietu GA a nadwyżkę możesz sobie wypłacić na konto bankowe. Gdy ta nowa osoba postanowi przyłączyć się do TM (a Ty też będziesz w tym programie) to ona otrzyma Twoj link polecający do TM, a więc znowu zyskujesz poleconego. W dodatku Ty nie musisz nic pisać do tych osób, ponieważ mailing wysyłamy z Projektu DW do nich. A więc to my informujemy każdą osobę o tym czym jest Projekt, o tym co to są za programy partnerskie TM i M2M, dlaczego warto posiadać autoresponder itd…. Oczywiście jeśli się zaangażujesz osobiście i będziesz oprócz naszego mailingu sam też kontaktował się z tymi osobami to tym lepiej dla Ciebie. Zbudujesz wtedy to wszystko szybciej i będziesz mieć lepsze relacje ze swoimi poleconymi. Tego jak pisać i jak budować relacje także uczymy w Projekcie DW.

 

Zatem w czym jeszce pomoże Ci Projekt DW? w:

✔ nauce budownia relacji z osobami na Twoich listach

✔ nauce pisania mailingu

✔ zachęci Twoje osoby poleceone do DW (także te bezłatnie zarejestrowane) do uczestnictwa w DW, TM i M2M pokazując korzyści a jeśli one się zdecydują to Ty zarobisz prowizję bo one otrzymają Twój inkk polecający o ile sam uczestniczysz w tych programach

 

Czy w tym zarabianiu internetowym, trzeba mieć jakiś swój wkład finansowy?

Takie pytanie zadano mi ostatnio. Oto co odpowiedziałam:

Jeśli chcesz korzystać z narzędzi takich z jakich ja korzystam np GetAll to sobie musisz je kupić. Wiec jest to koszt kupienia narzędzi. 

Natomiast jesli chodzi o przyłączanie się do różnych programow i promowanie ich to są programy, do których się możesz przyłączć bezplatnie i to np jest m2m czy TM, są też takie do ktorych trzeba się przyłączyć wykupując tak zwany pakiet startowy. Tak działają MLMy. GA też ma dodatkowo program partnerski więc sam GA też możesz polecać. Ale w GA polecasz automatycznie polecając DW. Tak jest łatwiej. Bo polecasz bezpłatny projekt DW, gdzie ktoś otrzymuje całe wsparcie, instrukcje, wszystko pokolei co i jak robić i dopiero tu się dowiaduje o narzędziu jakim jest GA. W związku z tym zaczyna widzieć sens kupienia tego narzędzia. I dużo osób się decyduje wykupić GA. Gdybyś polecał samo narzędzie jakim jest GA to byłoby Ci ciężej bo jeśli ktoś nie wie po co mu to jest i jak z tego korzystać żeby zarabiaćć to nie kupi tego.

Jest też trzecia opcja taka, że możesz wogóle do nikogo i niczego się nie przyłączać i sobie tworzyć i sprzedawać np swoje ebooki, kursy, raporty pdf itd… wtedy nic Cię to nie kosztuje. Bo możesz używać narzędzi darmowych, z tym że tego nie uczę wiec musiałbyś sam to rozkminiac… mnie to zajęło kilka lat żeby rozkminiać wszystko samej – to był błąd, że od razu nie miałam mentora ani odpowiednich narzędzi. Też chcialam na darmowych biznes zrobić i to mi się nie udalo. Wiec tego nie uczę i to odradzam. Lepiej jest od razu użwać odpowiednich narzędzi i mieć wokół siebie osoby, ktore Ci pokazują jak to robić, niż robić samemu po swojemu i tracić dlugie miesiące na to, żeby wszystko ze sobą połączyć i rozchulać tak, żeby się krecilo. Owszem można od tego zacząć. Ja tak zaczęłam i jak mowie stracilam wiele lat. Wiec jeśli tak chcesz to musisz szukać sobie na wlasną rękę tego.

Wybór należy do Ciebie.

Ja narzedzia traktuje jak koszt prowadzenia swojej firmy. Autoresponder, kreator stron www, wsparcie to tak jak w biznesie stacjonarnym koszt wynajecia lokalu, oplacania zusu, prądu czy pracowników… tam są takie koszta, a tu jest koszt używania narzędzi ktory jest kroplą w morzu, w porównaniu do kosztów biznesu stacjnarnego.

Jeśli tak do tego podejdziesz i zaczniesz traktować swoje działania w Internecie jak swoją pracę to i efekty będziesz miał takie jak wlaściciel jakieoś przedsiębiorstwa.

Życzę powodzenia ! :)

Na czym polega zarabianie w Internecie?

Na tym aby w odpowiedni sposób zbierać listę adresową, a następnie zarabiasz polecając tej liście jakieś produkty albo usługi sprzedawane w programach rekomendacyjnych i zarabiasz na tym polecaniu prowizję lub zarabiać można też na sprzedaży swoich wlasnych e-produktów.

I aby coś takiego robić potrzebujesz mieć takie narzedzie które się nazywa autresponder do zbierania listy adresowej. Używasz go po to aby kontaktować się poprzez maile z osobami, ktore zapisują się na Twoje listy mailingowe, po to aby im móc coś zarekomndować/sprzedać. Ale aby móc to robić i aby ludzie od Ciebie kupili to co im polecasz to trzeba mieć odpowiednio wybudowane relacje z tymi ludzmi, a wiec trzeba im dawać odpowiednią wartość.

No i właśnie tego jak używać autorespondera i jak budować relacje, a następnie jak rekomendować różne programy, żeby na tym zarabiać, tego uczymy w Projekcie DW :)

Ile można zarobić na miesiąc?

Zarobki zależą tylko od Ciebie. Jeśli działasz to zarabiasz. Jeśli nic nie robisz to nic nie zarabiasz.
Zarobki nie są stałe. Jeśli działasz systematyczbie to i systematycznie się zwiększają, jeśli działasz niesystematycznie to i masz niesystematyczne dochody.

 

Ale możemy podać przyklady osób które zarabiają np w M2M

Oto przykładowe wyniki:

 

 

 

W GETALL w pierwszym półtora miesiącu działania, gdzie pierwszy miesiąc jest w GetAll za 1 zł więc nie było zbyt dużej prowizji takie zarobki najlepszych ludzi z DW:

2016-01-02_20h01_15

 

 

Zarobki z TM

tm mariusz

tm daniel

Od czego zacząć w DW?

Po bezpłatnej rejestracji masz dostęp do zakładki START (górne menu) i tu po boku (prawa strona) pokazuje Ci się menu zatytułowane JAK ZACZĄĆ DZIAŁANIA W DW. Są tam ppodstawowe informacje na temat tego czym jest autoresponder i inne ważne info. Jeśli wogóle nic na ten temat nie wiesz to zapoznaj sie w pierwszej kolejnoci z tymi wszystkimi materiałami, które sa w tej zakładce.

2016-01-02_15h16_37

Gdy to przerobisz i stwierdzisz, że chesz się nauczyć obsługi autorespondera GA, to wykup to narzędzie. Informacje o tym jak wykupić a następnie jak nam zgłosić ten fakt znajdziesz po prawej stronie pod profilem:

2016-01-02_15h18_25

Gdy zgłosisz na ten fakt otrzymasz status UŻYTKOWNIK GETALL i wtedy bęędziesz mieć dostęp do zakładki DLA UŻYTKOWNIKÓW GETALL (menu górne). Tam kliknij i zacznij od START. Wszystko pzrechodz pokolei Niczego nie przeskakuj. Wszystko jest ułożone w takiej kolejności aby Cię prowadzić za rękę. Dlatego trzymaj sie kolejności.

2016-01-02_15h20_46

Menu boczne po prawej stronie zmienia się w zależności jakie menu górne otworzysz. A więc zawsze po wybraniu opcji z menu górnego kolejne instrukcje pokazą Ci się w menu po prawej stronie. Wykonuj wszystko zgodnie z kolejnością.

2016-01-02_15h24_07

Jeśli napotkasz na jakikolwiek problem i nie wiesz co dalej robić to pisz w komentarzu danej lekcji jaki masz problem, lub zgłoś nam to na grupie na FB. Dostęp do tej grupy uzyskasz po wykupieniu autorespondera GetAll.

 

Jak dostać dostęp do zakładki DLA UŻYTKOWNIKÓW GETALL?

Gdy wykupisz narzędzie GetAll otrzymasz dostęp do tej zakładki. Informacje o tym jak wykupić, a następnie jak nam zgłosić ten fakt znajdziesz po prawej stronie pod profilem:

2016-01-02_15h18_25

Gdy zgłosisz na ten fakt otrzymasz status UŻYTKOWNIK GETALL i wtedy będziesz mieć dostęp do zakładki DLA UŻYTKOWNIKÓW GETALL (menu górne). Tam kliknij i zacznij od START. Wszystko przechodz pokolei. Niczego nie przeskakuj. Wszystko jest ułożone w takiej kolejności aby Cię prowadzić za rękę. Dlatego trzymaj się kolejności.

2016-01-02_15h20_46

Menu boczne po prawej stronie zmienia się w zależności jakie menu górne otworzysz. A więc zawsze po wybraniu opcji z menu górnego kolejne instrukcje pokażą Ci się w menu po prawej stronie. Wykonuj wszystko zgodnie z kolejnością.

2016-01-02_15h24_07

Jeśli napotkasz na jakikolwiek problem i nie wiesz co dalej robić to pisz w komentarzu danej lekcji jaki masz problem, lub zgłoś nam to na grupie na FB. Dostęp do tej grupy uzyskasz po wykupieniu autorespondera GetAll.

Jak się zarejestrować do DW?

Rejestracja w DW jest tylko i wyłącznie poprzez polecenie. Jeśli trafiłeś na tą stronę bez żadnego polecenia, np szukałeś w Google czegoś i wyskoczyła Ci nasza strona, to nie masz nikogo polecającego. Wtedy rejestrujesz się z głównej strony poprzez przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO – znajdziesz się wtedy na naszej stronie tunelu z polecenia losowo wybranej osoby.

Jeśli natomiast trafiłeś tu np z FB, bo ktoś podał Ci link do DW albo ktoś o naszym Projekcie pisał i z ciekawości wpisałeś sobie adres naszej strony, to wróć do tej osoby i poproś ją o link do tunelu DW. Tunel to nasza strona, na której można się bezpłatnie zarejstrować do DW. Gdy przystąpisz do nas na 100% to także dostaniesz taki link do tunelu i będziesz mógł zapraszać nowe osoby.

Gdy wejdziesz na stronę tunelu to po prostu podaj imię i email, a na podany adres przyjdzie do Ciebie informacja jak założyć sobie swoje bezpłatne konto w panelu szkoleniowym DW (czyli na stronie www.drugawyplata.pl) tak abyś mógł się tu zarejestrować.

Od czego zacząć po dokonaniu rejestracji? Przeczytaj o tym w odpowiedzi na pytanie Od Czego Zacząć w DW.

 

 

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie to napisz je w kometarzu poniżej.

 

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme