Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Nowa odsłona DW

Witajcie po krótkiej przerwie :)

monitorDWMiło mi Was powitać w coraz liczniejszym gronie osób preferujących zarabianie w internecie. To dla Was wszystkich powstał nowy panel, a w Projekt Druga Wypłata zostało tchnięte nowe życie :)

Wielu z Was jest z nami od niedawna, więc myślę że warto w skrócie przypomnieć w tym inauguracyjnym wpisie na nowym panelu, jak wyglądała od początku ścieżka tego projektu oraz ludzi z nim związanych.

Jak to się zaczęło?

Cała przygoda miała swój start w dniu 21 maja 2014 roku, kiedy to ruszyła pierwotna strona Drugiej Wypłaty, a pierwsi partnerzy rozpoczęli swoją działalność na rzecz promocji i rozpowszechnienia projektu w sieci.
Na pierwsze wyniki tych działań nie trzeba było długo czekać, bo już po kilku dniach okazało się, że to był strzał w dziesiątkę.

Partnerów z miesiąca na miesiąc przybywało, a internet obiegły same pozytywne opinie na temat projektu, jego innowacyjnych cech (m. in. osobiste wsparcie opiekuna, gotowy tunel sprzedażowy, najlepsze programy partnerskie) oraz realnych możliwości zarobku online nawet dla nowicjuszy.

Początkowo Druga Wypłata wspierała dwa programy partnerskie, z których osoby dołączające czerpały zyski.
Były to HostThenProfits (GVO) – program partnerski oferujący niezbędne narzędzia do e-biznesu z możliwością ich polecania za prowizję – zastąpiony programem AllInOneProfits (wspieranym do dzisiaj przez DW) oraz  7 Minutowy Trening – program fitness amerykańskiej firmy GVO również umożliwiający partnerom zarabianie za jego polecanie innym.

Te dwa programy partnerskie zostały niemalże opanowane przez adeptów Drugiej Wypłaty.

tabela_7mt

tabela_gvo

Były to dowody na niebywałą skuteczność projektu DW. Przekładało się to na ilość osób dołączających każdego miesiąca do prężnie rozwijającej się struktury i społeczności Drugiej Wypłaty.

Jednak mimo tych wszystkich profitów jakie dawała wówczas Druga Wypłata oraz niezbitych na to dowodów, dla wielu obserwujących projekt z zewnątrz progiem nie do przeskoczenia okazał się próg wejścia do systemu DW, którym była opłata tych dwóch programów partnerskich (AIOP oraz 7MT).

Druga Wypłata ułatwia zarabianie w internecie…

Założyciele projektu DW postanowili nie próżnować i wprowadzili niezbędne zmiany, w celu dalszego rozwoju. Aby ułatwić wejście do Drugiej Wypłaty wszystkim chcącym rozpocząć zarabianie w internecie, została podjęta decyzja o zaprzestaniu wspierania „7 minutowego treningu”, a rejestracja do panelu szkoleniowego stała się BEZPŁATNA dla każdego.

Od teraz każdy przystępujący do projektu Druga Wypłata otrzymuje darmowy dostęp do wiedzy jak prowadzić biznes w sieci, co już pozwala takiej osobie uczyć się z Nami, a żeby przekuć wiedzę teoretyczną  w praktyczną, wystarczy że wykupi wspierany przez nas autoresponder AIOP, gdzie wraz z nim otrzymuje techniczne szkolenia, z których dowie się jak wykorzystywać to narzędzie do zarabiania w internecie. Otrzymuje też osobiste wsparcie opiekuna oraz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie znajdują się partnerzy DW chętni nieść pomoc początkującym.

Jeśli trafiłeś/aś na tą stronę i nie jesteś jeszcze naszym partnerem to nic straconego. Przyłącz się do nas, a zobaczysz że zarabianie w internecie nie jest tylko dla wybranych i że każdy kto tylko zechce jest w stanie spełniać swoje marzenia :)

Zarejestruj Się Za Darmo

 

Zaktualizowano: 01/06/2015 — 16:22

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme