Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Kilka słów o zmianach i nawykach

 

Kilka słów o zmianach i nawykach

 

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zmiany. Zmiany są potrzebne, bo tak jak komórki naszego ciała zmieniają się i z każdym dniem jesteśmy inni, tak samo, zmienia się nasze życie. Zmiany powodują, że się rozwijamy, poszerzamy swoje pudełko komfortu. Tak jak czasy się zmieniają, my też się zmieniamy.

 

w życiu każdego człowieka

 

Dlaczego ludzie boją się zmian?

Czy warto spisywać swoje cele i dlaczego?

Jakie nawyki ułatwiają nam życie?

Jakie nawyki sprzyjają dobrym relacjom miedzyludzkim, a które je niszczą?

 

Na te i na inne pytania dziś odpowie Jacek Walkiewicz, człowiek, który inspiruje tysiące osób do realizacji marzeń i życia pełną mocą. Z wykształcenia jest psychologiem i jak sam o sobie mówi – mówca motywacyjny. Właściciel autorskiej księgarni i autor książek "Pełna moc możliwości" i "Pełna moc życia".

 

 

dzisiaj jest ten dzien

 

Życie jest piękne :) Czas na zmiany.

 

 

 

 

 

 

Życzę Ci wielu sukcesów i zapraszam do komentowania.

 

 

Jeśli jeszcze nie jesteś w Projekcie Druga Wypłata, a chcesz się rozwijać
i szukasz nowych możliwości dołącz do nas.

 

Zarejestruj Się Za Darmo

 

 

1 Komentarz

Dodaj Komentarz
 1. Pani Elżbieto

  Zmiany są potrzebne, bo tak jak komórki naszego ciała zmieniają się i z każdym dniem jesteśmy inni, tak samo, zmienia się nasze życie.

  Komórki naszego ciała się nie zmieniają niestety a jedynie się wymieniają-odnawiają, o paradoksie, coraz bardziej się starzejąc.

  Zmiany powodują, że się rozwijamy, poszerzamy swoje pudełko komfortu.

  Świat się zmienia i nic już nie jest takie samo jak wczoraj, ale niestety jest całe morze ludzi, którzy mają swoje butelki komfortu i za nic ich stamtąd nie wyciągniesz. Naprawdę nie mam pojęcia co by się musiało na świecie zmienić, żeby oni się zmienili. Oni się rozwijają jedynie w powiększaniu pakietu butelek. Sposób myślenia pozostaje wciąż taki sam.

  Zmiany świata ich nie ruszą. Gwaranuję. Żeby się zmienili, a jest taka możliwość, potrzeba naprawdę czegoś więcej niż zmiana świata. A może raczej Kogoś i odrobinę chęci ze strony samego człowieka.

  Otóż i w tej grupie jest człowiek, który popełnił wobec mnie przestępstwo z paragrafu 7 Dekalogu i upominany przeze mnie już kilkarotnie nie raczy nawet ustosunkować się do moich próśb o zaprzestanie tego procederu.

  No i jak?
  Świat się zmienia a on nie ma zamiaru. Nie ma w nim dobrej woli zmienić czegokolwiek. Może się i rozwija, ale nie wtym kierunku. Egoizm w nim rośnie, a egoista rozpiepszy wszystko, nawet najlepszy biznes. Niestety.

  Z wyrazami szacunku
  Wiesław Adamczyk
   

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme