Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Co w grupie DW piszczy?

Tym razem słów kilka na temat ogólnych działań i poczynań społeczności projektu Druga Wypłata, gdyż za kulisami sporo się dzieje.

Na wstępie pragnę w imieniu całej naszej grupy pogratulować zdanych egzaminów oraz przejścia do kolejnej 'fazy' i tym samym osiągnięcia wyższego stopnia wtajemniczenia w zakresie zarabiania w internecie.

Zasłużone brawa należą się Karinie Szyszka oraz Piotrowi Czechowskiemu. Serdecznie gratulujemy! Oby ten sukces pociągnął za sobą pasmo kolejnych i tym samym zbliżył Was do upragnionych celów :)

11036991_938244086217999_2760325692998222306_n10436247_938244089551332_2175277634165916852_n

Na uwagę i wyróżnienie zasługuje również zaangażowanie Piotra Czaprackiego, który przysłużył się dobru całej naszej grupy i dołożył swoją cegiełkę w rozwój projektu DW.

Nasi liderzy nie pozostają obojętni na takie formy aktywności i zawsze wynagradzają taką postawę, dlatego też i teraz nie było inaczej. Nagrody zostały przyznane :) 

Jeśli jesteś już z nami w projekcie DW wiesz o czym piszę, a jeśli jeszcze nie – to nic straconego – wystarczy założyć konto… >>ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO<<, a kwestią czasu pozostanie, kiedy pojmiesz tajniki marketingu sieciowego i zaczniesz zarabiać przez internet, a wykazując własną inicjatywę zostaniesz za nią wynagrodzony.

Poza tymi optymistycznymi wieściami z zaplecza naszego projektu warto wspomnieć, że panel Drugiej Wypłaty cały czas jest wzbogacany o zupełnie nowe materiały szkoleniowe, nad czym niezmiennie trzyma piecze nasza wspaniała i niezastąpiona liderka Joanna Sitarz, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż to nie pozwala nam przystanąć w miejscu, a wręcz przeciwnie daje nieskończoną insiprację do działania i rozwijania swoich możliwości, co w następstwie pozwala na stałe zarabianie w internecie i pomnażanie wirtualnych portfeli :)

Oprócz tego co jakiś czas odbywają się webinary wewnętrzne z których również do ich uczestników płynie cenna wiedza techniczna jak i merytoryczna. Zaś na tajnej grupie Drugiej Wypłaty poruszane są wątki dotyczące wszelakich wątpliwości i zapytań, a odpowiedzi na nie pojawiają się niemal błyskawicznie.

I w ten sposób należy rozumieć naszą społeczność, dzięki pomocy której jesteśmy w stanie ogarnąć ten cały e-marketingowy światek i dzięki temu rozpocząć zarabianie w internecie.

Chcesz z nami działać?

Zarejestruj Się Za Darmo

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme