Druga Wypłata

...Bo wierzymy że można mieć lepsze życie

Centrum Motywacyjne

Motywacja do działania

Ograniczenia, wymówki, wykręty, usprawiedliwienia… W większości przypadków, to właśnie one, są w Twoim życiu złodziejami wymarzonej sylwetki, marzeń, optymizmu, pieniędzy czy jakiegokolwiek postrzeganego szczęścia, spełnienia. U nas w Projekt Druga Wypłata nie ma takich wymówek jak:

Za zimno… Zbyt mokro… Zaczynam od jutra!… Jak raz sobie odpuszczę, to przecież nic mi się nie stanie… Nie mam odpowiedniego sprzętu… Nie mam na tyle przestrzeni w domu by to robić… Jestem na to za stary… Dzisiaj sobie odpuszczę – źle się czuję… Jest zdecydowanie za ciepło… Nie mam czasu… Jestem za słaby… Nie chce mi się… To i tak nie pomoże… Nie mam silnej woli… Wszyscy będą się ze mnie śmiali… To jest nudne… To zbyt drogie!… Nie chcę sobie niczego odmawiać… I tak nigdy mu nie dorównam… Jestem zbyt chory… Ciężko pracuję i nie mam czasu, energii na inne zajęcia…

Mamy nadzieję, że od dzisiaj ostatni raz w Twoim umyśle przewinęły się te wymówki i na zawsze o nich zapomnisz oraz będziesz pracował na swój sukces przy naszym wsparciu :)

Wszystkie bariery, ograniczenia, hamulce, stereotypy, uprzedzenia, lęki, które są zwyczajnie zbytecznym efektem ewolucji, znajdują się wyłącznie w Twojej głowie. Tak – to wyłącznie Twój umysł jest barierą. Tak naprawdę wszystko, ma swoje źródło właśnie tutaj i to zmiany Twojego myślenia, mogą doprowadzić do zmian we wszystkich sferach Twojego życia więc koniec już z wymówkami.


 

Ćwiczenie

1. Przygotuj czystą kartkę i długopis.

2. Wypisz wszystkie wytłumaczenia, wymówki, wykręty, które kojarzą Ci się z zarabianiem pieniędzy.

3. Przeanalizuj wszystkie wypisane punkty. Czy aby na pewno są one realnymi przeszkodami? Jeśli tak – to czy przypadkiem nie możesz rozwiązać tych kwestii w prosty sposób, ale po prostu nie chcesz tego zrobić? Jeśli nie – czemu w ogóle je wypisałeś?

4. Wykreśl wszystkie punkty, które odnoszą się do fikcyjnych barier, a przy pozostałych dopisz jak najwięcej ich możliwych rozwiązań. Po wnikliwej analizie, zazwyczaj okazuje się, że tych ‘realnych’ barier jest naprawdę niewiele.

5. Pracuj nad pozbywaniem się punktów z Twojej listy.

 

ZBUDUJ RUROCIĄG KTÓRYM POPŁYNĄ PIENIĄDZE

Projekt DW pomoże Tobie w postawieniu pierwszych kroków do tego, aby wybudować swój rurociąg właśnie w Internecie. Internet daje dzisiaj ogromne możliwości i te możliwości może wykorzystać KAŻDY ! Nie ważne ile masz lat, jakie masz doświadczenie, co wiesz, jakie masz wykształcenie, co umiesz, a czego nie umiesz…. Jeśli jesteś wystarczająco zdeterminowany do tego, aby nauczyć się tego co niezbędne to w przeciągu kolejnych miesięcy możesz wybudować kolejne źródła swoich dochodów…..

Jak to możesz zrobic?

Moja rada polegałaby na tym: Pracuj dalej tam gdzie pracujesz, rób to co robisz w celu zarabiania pieniedzy. Natomiast zrezygniuj z tego co zabiera Twój czas, a nie przynosi Ci pieniedzy… czyli zdyscyplinuj się, swoje życie. Przestań np tracić czas na oglądanie seriali o życiu innych, wymyślonych nierealnych postaci, a zacznij tworzyć swoje własne życie…. Czas, który odzyskasz poprzez swoje zdyscyplinowanie i rezygnację z tego co tylko zjada Twój czas nie dając Ci w zamian nic opócz chwilowej pzryjemności, zainwestuj w działania, które przyniosą Ci w perspektywie czasu nowe możliwości, nowe źródła dochodów.

W Projekcie pokażemny Ci co to są te działania, jak to robić, od czego zacząć… rozwijaj się w tym kierunku. Po jakimś czasie Twoje działania zaczną procentować… wtedy będziesz mieć więcej czasu na przyjemności i co najżniejsze nie będziesz zależny od nikogo.

Świetnie to prezentuje video z historią Bruna i Pabla. Zapraszam do obejrzenia : )

 

 

3 Komentarzy

Dodaj Komentarz
 1. Właśnie zarobki pasywne a czas można wykorzystać na coś innego np;życie z rodziną,wakacje,podróże krajoznawcze,itp.

  Nauczenie się dobrego marketingu MLM i temu podobnych stwarzają nowe perespektywy rozwoju człowieka,więc chcę byćtaki jak

  Pablo i mam nadzieję że Wy mi w tym pomożecie DW.

  1. Joanna Sitarz

   dokładnie tak jak piszesz!

 2. ja też wierzę, że bedziecie mnie wspierać choćby na początku w moich działaniach , abym nabrała pewności.

  Pozdrawiam

  Karolina

Dodaj komentarz

Druga Wypłata © 2015 Polityka Prywatności Frontier Theme